top of page
Przyjemny-dom jednorodzinny
Powierzchnia użytkowa 185,83 m2
Klasyczny budynek jednorodzinny który zapewni komfort . Umożliwi wypoczynek po pracy z możliwością realizowania swoich pasji. Nasi projektanci doskonałe zaprojektowali powierzchnię użytkową zapewniając optymalne wykorzystanie powierzchni.
To wyjątkowo ekonomicny dom charakteryzujący się niskim kosztem budowy oraz użytkowania. Projekt przeznaczony jest dla rodziny 4-6 osobowej.  Dzięki zastosowaniu  detali elewacyjnych dom prezentuje się atrakcyjnie i oryginalnie.
Zalety projektu:
• projekt energooszczędny
• czytelny i prosty układ funkcjonalny
• nowoczesne, dwupoziomowe otwarte wnętrze części dziennej doświetlone dużymi okna
 
Wymiar działki

CO ZAWIERA PROJEKT ( 4 EGZEMPLARZE)

PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWALNY

PROJEKT KONSTRUKCYJNY WYKONAWCZY

PROJEKT INSTALACJI WEWNĘTRZNYCH

PROJEKT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNEJ

 

ZGODA NA ZMIANĘ I ADAPTACJĘ PROJEKTU

Dokument określający zakres dopuszczalnych zmian w projekcie, dokonywanych przez architekta adaptującego. Zakres zmian zawarty w zgodzie standardowej sprawdzisz.

UPRAWNIENIA PROJEKTANTÓW

Komplet dokumentów potwierdzających uprawnienia poszczególnych projektantów branżowych w okresie opracowania dokumentacji (niezbędnych przy składaniu wniosku o pozwolenie na budowę).

CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA

Dokument charakterystyki energetycznej wraz z analizą możliwości wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło. Charakterystyka określa zapotrzebowanie energetyczne budynku niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń.

cena projektu: 2800 zł     kontakt: ppwstanislawska@wp.pl  606 126 647
bottom of page